Jdi na obsah Jdi na menu
 


povolání 1 den

Zde si můžeš vybrat kde chceš pracovat. Máš tu na výběr ze tří stájí, a ta, která se ti bude nejvíc líbit, bude ta, ve které budeš do pátého dnu pracovat.

stáje Olymp

vítej v našich stájí Olymp. Zde scháníme všechny druhy pracovníků, takže když budeš chtít, ihned tě tu zaměstnáme!

toto jsou naše boxi, máme tu jen malý úryvek, ale snad ti to stačí. jsou moderně vybaveny, každý kůň má tolik místa, kolik jen potřebuje. taky strava je vyvážená, koně ráno trochu přiživujeme granulemi, aby na pastvě někdy netrpěli, když zrovna roste trávník.

máme velmi rozlehlé pastviny, ohraničené elektrickým ohradíkem, koně se na pastvě zranit nemohou, jelikož jsme celou pastvinu prohlíželi centimetr po centimetru, jestli tam něni nějaký výmolek, kus kovu nebo něco jiného, než jsme tam naše koníky umístili. a také jsme sem přidělili malí bazének, aby se koně mohli v létě schladit, ale v zimě bazének ohraničujeme, aby kůň neuklouzl.

borové údolí zaměstnanci - stájník katys005

v našem údolí se zpecializujeme na chov hanoverských koní, ke stájím máme drezurní venkoví jízdíárnu a skokanskou halu. naši hanoverští koníci souteží po celém světě. (stáje máme v rekonstrukci), boxi uvnitř jsou kvalitní z borovicového dřeva, stejně jako ohradník.

také se snažíme vychovat postiženého shetlandského poníka, který je slepý na jedno oko. koně mají velkou pastvinu která má dvě části - dopolední a odpolední. rozděluje se to podle tréninku. ten kdo trénuje odpoledne, je na dopolední a naopak. pastviny máme ohraničeny dřevěným ohradníkem.

Krasty stáje zaměstnanci - Elisha86

Zde se zaměřujeme na chov zachráněných hříbat, které byly nedorozuměním odebrány od matek, chov fallabel a fjordských poníků. dospělá 2 letá hříbata putují do jiných stájí, protože my tu máme malé boxi, takže by mohli přeskočit vrátká a utéct. prostorově jsou naše boxi zase velmi velké, a stěny jsou pokryty měkým peřím, a zapevněny měkčím igelitem tak, aby se malý druh koní či poníků nebouchl.

pastviny máme rozsáhlé, oplocené elektrickým ohradníkem. elektrický ohradník je 2 dm od země, tak aby to koníci nebo poníci nemohli podlézt, a další kus je o 2 dm dál než první, a třetí je o 3 dm větší než druhý, aby koník nebo poník nemohl prolézt nebo přeskočit. také se tu zajímáme hlavně o ježdění s dětmi,  protože mláděž je budoucnost naší Krasty stáje.

vyber si stáje, napiš mi je a hurá každý den ti přičtu 200 Kň!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář