Jdi na obsah Jdi na menu
 


Útulek, místo, kde dostaneš poztiženého koníka

Tady si můžeš vybrat postiženého koníka nebo poníka, o kterého se budeš starat. Jsou na tom bledě, tak jim aspoň pomůžeš!

Kůň

Teddy - velšský pony + hafling, věk - 15 let, postižení - je hluchý a trochu nasleplý, velmi hodný, rád kluše, ale potřebuje hodného, spolehlivého a zkušeného jezdce. Nesmíe se na něj zlobit, když vás na hlas neposlechne, nebo půjde někam, kde je např. sloup, a těsně se mu vyhnete, protože on je opravdu hluchý a nasleplý. Bydliště, odkud jsme ho převzali, stáje smaragdový les. Ano chci - Ted , napiš do E-mailu pokud chceš Teddyho, je jako každý kůň ustájen zdarma.

Fido - hanoverský kůň + (více) shayga arab, věk - 8 let, postižení - nachromlí na pravou zadní nohu, jak se to stalo - jeho majitel s ním putoval na jednu farmu za kamarádem a stala se nehoda, Fido uvízl v dostavníku za pravou zadní nohu a nachroml, ale veterinář mu tam naoperoval umělí kloub, takže může lehce cválat, ale opatrně, je ještě velmi vystrašený, plachý, rád dostává pochoutky a chodí sám na lonži v kroku.

 Kůň domácí (Eguus  caballus)

 Elisha - hanoverský kůň, věk - 1/5 rok, postižení - lekavá, bojácná, občas zuřivá, má tedy narušenou psychiku, plachá, na vyjížďky mezi spoustu hlučných věcí naprosto nevhodná, není také vhodní pro začínající, spíše pro krotitele, ráda tryská, a hejradši je úplně vepředu, když se stádo koní žene někam jinam, ale když se automaticky ženou na novou várku sena, u které stojí člověk, drží se v zadu.

Sisi - shetlandský pony, věk - 0/5 roku, postižení - hned po porodu přišla o mámu, táta už byl dávno prodán a sourozence nemá, je závislá na lidech, ale bývalá majitelka neměla tolik peněz na kupování tolika iněkcí, aby byla maličká klisnička pořádně nakrmena, a tak ji dala sem, kde je krmena dostatečně, a když si jí vezmete, dostanete zdarma 200 iěkcí, a 50 l koňského mléka. 

 Arganta (GER), Arcibaldo (GER*) 17.3.06

Kalipsa a Niček - trakénský kůň, věk - 13 let a necelí 1 rok, postižení - týrání, jakmile se hříbě narodilo a majitel zjistil, že je to klouček, okamžitě klisnu obvinil za to, že neporodila další trakenskou klisnu, jelikož chová jen klisny a ihned začal hříbě i jeho matku týrat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

erectile exercises video

(hydroxychloroquine meaning, 23. 7. 2021 8:28)

hydroxychlorequine https://plaquenilx.com/# hcq malaria

hi gd xu

(cheap cialis online, 24. 2. 2021 14:41)

cialis professional

Blood Tension - Taylor & Francis Online

(AErandensarl, 8. 10. 2018 8:02)

Pression arterielle est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-allemagne/

High-priced Blood Force associated with older people

(AJemVogekken, 29. 7. 2018 21:52)

Compression est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/la-composition-du-cialis/

Koniky

(Beáta, 8. 10. 2012 18:25)

Dobrý dne pozerám si tuto stránku a zaujali ma koníky ...je možne si nejakého osvojiť Dať mu domov kde mu dáme lásku .??